درباره پارسا یاران

شرکت پارسا یاران خراسان در سال 1382 در گروه صنعتی پارت لاستیک با هدف فعالیت تخصصی در حوزه تولید سیستم های انتقال سوخت، باک پلیمری و لوله های ترمز تأسیس گردید و در راستای رسالت خویش با تکیه بردانش و تجربه متخصصین خود همواره با بهره گیری از دانش و تکنولوژی نوین در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود مطابق با استاندارهای روز دنیا و تحقق رضایت کلیه ذینفعان خود اقدام نموده است.پارسا یاران خراسان روند توسعه محصولات خود را با فعال‌سازی واحد تحقیق و توسعه در راستای حضور فعال در بازارهای داخلی و افزایش کیفیت محصولات تولیدی با استفاده از تحقیقات علمی و گسترده در دستور کار خود قرار داده است.ما در راستای اجرای ماموریت سازمانی، خودرا متعهد به افزایش مستمر رضایت مشتریان از طریق ارائه کیفیت مطلوب، رعایت استانداردها، تحویل به موقع و نوآوری می دانیم.ما به عنوان عضوی از گروه بزرگ پارت لاستیک با اعتقاد و الترام به اصل توسعه پایدار در مسیر تعالی بر یادگیری، خلاقیت و کار تیمی ارج نهاده و با تمرکز بر ارزش افزایی برای مشتری و سایر ذینفعان، خود را در رعایت اصول زیست محیطی ، ایمنی و اجتماعی مسئول می دانیم.پارسا یاران خراسان به عنوان ایفا کننده نقشی موثر در پیشرفت صنعتی کشور، با ارائه محصولاتی رقابت پذیر و منطبق بر استاندارد های زیست محیطی فعالیت می نماید.

مشتری محوری

برای درک نیازها و خواسته های بازار، ما همیشه از نگاه مشتری به مسائل نگاه می کنیم. در طراحی و بهبود خدماتمان، نیازهای مشتریان در اولویت است.

مسئولیت‌پذیری

ما همیشه مسئولیت کاستی‌ها را می‌پذیریم و در جبران و بهبود مستمر آن قدم بر می‌داریم. همواره سعی داریم برای مشکلاتی که از آن ها باخبریم راه حلی ارائه نماییم.

خدمات بی نقص

رضایت و تداوم ارتباط مشتریان پارسا یاران خراسان در سالهای متمادی بیانگر خدمتی در خور و مستمر بوده و هست. تلاش در این شرکت برای تداوم حس رضایت مشتریان ادامه پیدا خواهد کرد.

تکنولوژی و تجهیزات پارسایاران

تیم مهندسی ما همواره با بروزکردن دانش فنی و تخصصی خود و با استفاده از ابزار ، تجهیزات و دستگاه های پیشرفته سعی در ارتقای کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای جهانی را دارد.

1382

سال تاسیس

350

تعداد پرسنل

16000

زیر بنا

60

محصول متنوع

ارتباط با ما

ارتباط سریع با پارسا یاران

سایر شرکت های گروه پارت لاستیک

پارسا یاران خراسان

اخبار و مقالات

به خانواده ما بپیوندید.

در شرکت پارسا یاران بر آن شدیم تا در کنار هم و با هم، با همنوردی، هم چراغی و هم افزایی از تجربیات شما عزیزان در راستای بهبود مستمر شرکت خود بهره ببریم.

 

دعوت به همکاری شرکت پارسا یاران خراسان

به خانواده ما بپیوندید.

برای اطلاع از مشاغل مورد نیاز به صفحه ی زیر مراجعه کنید.

مشاغل مورد نیاز شرکت پارسا یاران خراسان

به خانواده ما بپیوندید.

برای اطلاع از شرایط عمومی جذب به صفحه زیر مراجعه کنید.

شرایط عمومی جذب پارسا یاران خراسان

به خانواده ما بپیوندید.

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز به صفحه زیر مراجعه نمایید.

 

مدارک مورد نیاز شرکت پارسا یاران خراسان

X